Naisten SMNäytä tuomarit

Nro Lohko Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
220 Runkosarja Pe 18.1.2019 20:15 Tampereen uintikeskus UiTa Cetus -
217 Runkosarja La 19.1.2019 08:30 Tampereen uintikeskus TU/Naiset Cetus -
221 Runkosarja La 19.1.2019 18:15 Tampereen uintikeskus UiTa TU/Naiset -
222 Runkosarja La 19.1.2019 19:45 Tampereen uintikeskus Sentterit Cetus -
219 Runkosarja Su 20.1.2019 08:30 Tampereen uintikeskus Sentterit TU/Naiset -
218 Runkosarja Su 20.1.2019 18:15 Tampereen uintikeskus UiTa Sentterit -
223 Runkosarja La 9.2.2019 18:00 Porin uimahalli Cetus TU/Naiset -
224 Runkosarja La 9.2.2019 19:30 Porin uimahalli Sentterit UiTa -
226 Runkosarja Su 10.2.2019 07:30 Porin uimahalli UiTa Cetus -
225 Runkosarja Su 10.2.2019 08:45 Porin uimahalli Sentterit TU/Naiset -
227 Runkosarja Su 10.2.2019 17:00 Porin uimahalli UiTa TU/Naiset -
228 Runkosarja Su 10.2.2019 18:30 Porin uimahalli Sentterit Cetus -
229 Runkosarja La 2.3.2019 --:-- Impivaaran uimahalli Cetus TU/Naiset -
230 Runkosarja La 2.3.2019 --:-- Impivaaran uimahalli Sentterit UiTa -
231 Runkosarja La 2.3.2019 --:-- Impivaaran uimahalli TU/Naiset Sentterit -
232 Runkosarja Su 3.3.2019 --:-- Impivaaran uimahalli UiTa Cetus -
233 Runkosarja Su 3.3.2019 --:-- Impivaaran uimahalli UiTa TU/Naiset -
234 Runkosarja Su 3.3.2019 --:-- Impivaaran uimahalli Cetus Sentterit -
235 Runkosarja La 9.3.2019 19:00 Espoonlahden uimahalli Cetus TU/Naiset -
236 Runkosarja La 9.3.2019 20:15 Espoonlahden uimahalli UiTa Sentterit -
238 Runkosarja Su 10.3.2019 08:00 Espoonlahden uimahalli Cetus UiTa -
237 Runkosarja Su 10.3.2019 09:30 Espoonlahden uimahalli Sentterit TU/Naiset -
239 Runkosarja Su 10.3.2019 18:30 Espoonlahden uimahalli TU/Naiset UiTa -
240 Runkosarja Su 10.3.2019 19:45 Espoonlahden uimahalli Cetus Sentterit -
316 Välierät Pe 29.3.2019 Runkosarja/I Runkosarja/IV -
320 Välierät Pe 29.3.2019 Runkosarja/II Runkosarja/III -
317 Välierät La 30.3.2019 Runkosarja/I Runkosarja/IV -
321 Välierät La 30.3.2019 Runkosarja/II Runkosarja/III -
318 Välierät Su 31.3.2019 Runkosarja/IV Runkosarja/I -
322 Välierät Su 31.3.2019 Runkosarja/III Runkosarja/II -
324 Finaalit La 6.4.2019 Voittaja 315 Voittaja 319 -
329 3/4 La 6.4.2019 --:-- Häviäjä 315 Häviäjä 319 -
325 Finaalit Su 7.4.2019 Voittaja 315 Voittaja 319 -
326 Finaalit Pe 12.4.2019 Voittaja 319 Voittaja 315 -
327 Finaalit La 13.4.2019 Voittaja 315 Voittaja 319 -
328 Finaalit Su 14.4.2019 Voittaja 319 Voittaja 315 -