Naisten SMNäytä tuomarit

Nro Lohko Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
220 Runkosarja Pe 18.1. 20:15 Tampereen uintikeskus UiTa Cetus 9-8
222 Runkosarja La 19.1. 08:30 Tampereen uintikeskus Sentterit Cetus 8-10
218 Runkosarja La 19.1. 18:15 Tampereen uintikeskus UiTa Sentterit 15-8
230 Runkosarja Su 20.1. 08:30 Tampereen uintikeskus Sentterit UiTa 2-16
217 Runkosarja To 31.1. 21:15 Espoonlahden uimahalli TU/Naiset Cetus 18-5
223 Runkosarja La 9.2. 18:00 Porin uimahalli Cetus TU/Naiset 4-11
224 Runkosarja La 9.2. 19:30 Porin uimahalli Sentterit UiTa 6-10
226 Runkosarja Su 10.2. 07:30 Porin uimahalli UiTa Cetus 8-7
225 Runkosarja Su 10.2. 08:45 Porin uimahalli Sentterit TU/Naiset 4-10
227 Runkosarja Su 10.2. 17:00 Porin uimahalli UiTa TU/Naiset 7-16
228 Runkosarja Su 10.2. 18:30 Porin uimahalli Sentterit Cetus 5-9
229 Runkosarja Pe 1.3. 19:45 Impivaaran uimahalli TU/Naiset Cetus 11-6
231 Runkosarja La 2.3. 18:00 Impivaaran uimahalli TU/Naiset Sentterit 8-2
232 Runkosarja La 2.3. 19:15 Impivaaran uimahalli UiTa Cetus 6-11
233 Runkosarja Su 3.3. 18:00 Impivaaran uimahalli TU/Naiset UiTa 15-6
234 Runkosarja Su 3.3. 19:15 Impivaaran uimahalli Cetus Sentterit 11-4
235 Runkosarja La 9.3. 19:00 Espoonlahden uimahalli Cetus TU/Naiset 6-8
236 Runkosarja La 9.3. 20:15 Espoonlahden uimahalli UiTa Sentterit 15-3
238 Runkosarja Su 10.3. 08:00 Espoonlahden uimahalli Cetus UiTa 8-10
237 Runkosarja Su 10.3. 09:30 Espoonlahden uimahalli Sentterit TU/Naiset 4-11
239 Runkosarja Su 10.3. 18:30 Espoonlahden uimahalli TU/Naiset UiTa 8-9
240 Runkosarja Su 10.3. 19:45 Espoonlahden uimahalli Cetus Sentterit 9-4
219 Runkosarja Pe 15.3. 20:30 Porin uimahalli Sentterit TU/Naiset 2-11
221 Runkosarja La 16.3. 08:30 Tampereen uintikeskus UiTa TU/Naiset 10-6
316 Välierät Pe 29.3. 19:30 Impivaaran uimahalli TU/Naiset Sentterit 10-4
320 Välierät Pe 29.3. 20:20 Tampereen uintikeskus UiTa Cetus 12-13
317 Välierät La 30.3. 18:05 Impivaaran uimahalli TU/Naiset Sentterit 12-4
321 Välierät La 30.3. 18:40 Tampereen uintikeskus UiTa Cetus 9-12
318 Välierät Su 31.3. Sentterit TU/Naiset -
322 Välierät Su 31.3. 19:30 Cetus UiTa -
329 3/4 La 6.4. 18:30 Tampereen uintikeskus UiTa Sentterit 15-3
324 Finaalit La 6.4. 18:30 Impivaaran uimahalli TU/Naiset Cetus 10-9
325 Finaalit Su 7.4. 21:00 Espoonlahden uimahalli Cetus TU/Naiset 11-13
326 Finaalit Pe 12.4. 19:30 Impivaaran uimahalli TU/Naiset Cetus 14-11
327 Finaalit La 13.4. 18:30 Espoonlahden uimahalli Cetus TU/Naiset -
328 Finaalit Su 14.4. Impivaaran uimahalli TU/Naiset Cetus -