Miesten SMNäytä tuomarit

Nro Lohko Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
279 Runkosarja Pe 11.1. 21:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat KuUS 9-9
272 Runkosarja La 12.1. 20:00 Espoonlahden uimahalli Cetus KuUS 10-8
270 Runkosarja Su 13.1. 18:05 Impivaaran uimahalli TU/Miehet KuUS 9-10
276 Runkosarja To 17.1. 21:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat Cetus 9-11
278 Runkosarja Su 27.1. 19:30 Espoonlahden uimahalli Cetus TU/Miehet 15-2
288 Runkosarja Pe 1.2. 19:05 Impivaaran uimahalli TU/Miehet Kuhat 8-9
284 Runkosarja To 7.2. 21:30 Espoonlahden uimahalli Cetus Kuhat 11-6
280 Runkosarja La 9.2. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS Kuhat 19-17
290 Runkosarja Su 10.2. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS Kuhat 14-11
286 Runkosarja Pe 15.2. 19:05 Impivaaran uimahalli TU/Miehet Cetus 14-10
281 Runkosarja La 16.2. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS Cetus 13-8
291 Runkosarja Su 17.2. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS Cetus 8-11
308 Runkosarja La 2.3. 18:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat TU/Miehet 8-9
304 Runkosarja Su 3.3. 19:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat Cetus 8-17
296 Runkosarja Pe 8.3. 19:05 Impivaaran uimahalli TU/Miehet Cetus 9-8
282 Runkosarja La 9.3. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS TU/Miehet 18-12
292 Runkosarja Su 10.3. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS TU/Miehet 14-11
275 Runkosarja La 16.3. 17:20 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat TU/Miehet 10-9
294 Runkosarja Su 17.3. 19:30 Espoonlahden uimahalli Cetus Kuhat 12-4
302 Runkosarja Pe 22.3. 19:05 Impivaaran uimahalli TU/Miehet KuUS 8-15
300 Runkosarja La 23.3. 18:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat KuUS 14-14
306 Runkosarja La 23.3. 20:00 Espoonlahden uimahalli Cetus TU/Miehet 7-8
298 Runkosarja Su 24.3. 18:05 Impivaaran uimahalli TU/Miehet Kuhat 11-9
301 Runkosarja Su 24.3. 19:30 Espoonlahden uimahalli Cetus KuUS 10-12
353 finaalisarja La 30.3. 14:00 Espoonlahden uimahalli Cetus KuUS 9-12
358 3/4 La 30.3. 19:35 Impivaaran uimahalli TU/Miehet Kuhat 16-14
354 finaalisarja La 6.4. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS Cetus 10-13
355 finaalisarja Su 7.4. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS Cetus 13-11
356 finaalisarja La 13.4. 20:00 Espoonlahden uimahalli Cetus KuUS 9-6
357 finaalisarja Su 14.4. 17:15 Niiralan uimahalli KuUS Cetus 10-11