CSMNäytä tuomarit

Nro Lohko Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
110 A La 29.9. 18:00 Impivaaran uimahalli Cetus TU/C-junioritytöt 9-2
116 B La 29.9. 18:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari Sentterit JySa 6-11
111 A La 29.9. 19:15 Impivaaran uimahalli Kuhat/CSM-Joukkue-1 Kuhat/CSM-Joukkue-2 13-1
117 B La 29.9. 19:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari TU/C-junioripojat OuLo 14-16
118 B Su 30.9. 07:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari OuLo Sentterit 4-19
112 A Su 30.9. 07:30 Impivaaran uimahalli Kuhat/CSM-Joukkue-2 Cetus 4-33
119 B Su 30.9. 08:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari JySa TU/C-junioripojat 15-10
113 A Su 30.9. 08:45 Impivaaran uimahalli TU/C-junioritytöt Kuhat/CSM-Joukkue-1 0-11
114 A Su 30.9. 18:00 Impivaaran uimahalli Cetus Kuhat/CSM-Joukkue-1 8-5
121 B Su 30.9. 18:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari OuLo JySa 7-21
115 A Su 30.9. 19:15 Impivaaran uimahalli Kuhat/CSM-Joukkue-2 TU/C-junioritytöt 5-12
124 A To 8.11. 21:15 Espoonlahden uimahalli Cetus Kuhat/CSM-Joukkue-2 21-2
120 B Pe 9.11. 20:30 Porin uimahalli Sentterit TU/C-junioripojat 13-6
140 B La 10.11. 18:30 Impivaaran uimahalli JySa Sentterit 14-5
122 A La 10.11. 19:00 Espoonlahden uimahalli Cetus TU/C-junioritytöt 11-3
141 B La 10.11. 19:45 Impivaaran uimahalli TU/C-junioripojat OuLo 14-11
123 A La 10.11. 20:15 Espoonlahden uimahalli Kuhat/CSM-Joukkue-2 Kuhat/CSM-Joukkue-1 2-25
142 B Su 11.11. 07:45 Impivaaran uimahalli Sentterit OuLo 19-2
125 A Su 11.11. 08:00 Espoonlahden uimahalli Kuhat/CSM-Joukkue-1 TU/C-junioritytöt 12-2
143 B Su 11.11. 09:00 Impivaaran uimahalli TU/C-junioripojat JySa 11-9
127 A Su 11.11. 18:30 Espoonlahden uimahalli TU/C-junioritytöt Kuhat/CSM-Joukkue-2 7-5
144 B Su 11.11. 18:30 Impivaaran uimahalli TU/C-junioripojat Sentterit 11-11
126 A Su 11.11. 19:40 Espoonlahden uimahalli Cetus Kuhat/CSM-Joukkue-1 3-5
145 B La 1.12. 12:30 Oulun uimahalli JySa OuLo 15-3
134 A La 1.12. 17:30 Pirkkolan urheilupuisto TU/C-junioritytöt Cetus 5-13
147 B La 1.12. 18:30 Oulun uimahalli OuLo TU/C-junioripojat 16-24
135 A La 1.12. 18:30 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat/CSM-Joukkue-2 Kuhat/CSM-Joukkue-1 1-19
146 B La 1.12. 19:40 Oulun uimahalli JySa Sentterit 8-15
136 A La 1.12. 19:45 Pirkkolan urheilupuisto Cetus Kuhat/CSM-Joukkue-2 36-3
137 A La 1.12. 20:45 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat/CSM-Joukkue-1 TU/C-junioritytöt 17-0
149 B Su 2.12. 08:30 Oulun uimahalli TU/C-junioripojat JySa 12-12
139 A Su 2.12. 09:00 Mäkelänrinteen uintikeskus TU/C-junioritytöt Kuhat/CSM-Joukkue-2 13-6
148 B Su 2.12. 09:40 Oulun uimahalli OuLo Sentterit 9-14
150 B Su 2.12. 13:00 Oulun uimahalli TU/C-junioripojat Sentterit 11-16
151 B Su 2.12. 14:20 Oulun uimahalli JySa OuLo 12-3
138 A Ti 4.12. 19:30 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat/CSM-Joukkue-1 Cetus 6-3
128 A La 12.1.2019 16:15 Pirkkolan urheilupuisto Cetus TU/C-junioritytöt -
130 A La 12.1.2019 17:30 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat/CSM-Joukkue-2 Cetus -
152 B La 12.1.2019 18:00 Porin uimahalli Sentterit JySa -
131 A La 12.1.2019 18:45 Pirkkolan urheilupuisto TU/C-junioritytöt Kuhat/CSM-Joukkue-1 -
153 B La 12.1.2019 19:15 Porin uimahalli TU/C-junioripojat OuLo -
154 B Su 13.1.2019 07:30 Porin uimahalli OuLo Sentterit -
155 B Su 13.1.2019 08:45 Porin uimahalli JySa TU/C-junioripojat -
129 A Su 13.1.2019 09:00 Mäkelänrinteen uintikeskus Kuhat/CSM-Joukkue-1 Kuhat/CSM-Joukkue-2 -
157 B Su 13.1.2019 17:00 Porin uimahalli OuLo JySa -
156 B Su 13.1.2019 18:15 Porin uimahalli Sentterit TU/C-junioripojat -
132 A Su 13.1.2019 18:45 Pirkkolan urheilupuisto Cetus Kuhat/CSM-Joukkue-1 -
133 A Su 13.1.2019 20:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat/CSM-Joukkue-2 TU/C-junioritytöt -
158 Karsinta La 26.1.2019 --:-- A/II B/III -
159 Karsinta La 26.1.2019 --:-- B/II A/III -
160 YJS La 16.2.2019 --:-- A/I Voittaja 159 -
161 YJS La 16.2.2019 --:-- B/I Voittaja 158 -
162 YJS La 16.2.2019 --:-- Voittaja 158 A/I -
166 AJS La 16.2.2019 --:-- A/IV Häviäjä 159 -
167 AJS La 16.2.2019 --:-- B/IV Häviäjä 158 -
168 AJS La 16.2.2019 --:-- Häviäjä 158 A/IV -
163 YJS Su 17.2.2019 --:-- Voittaja 159 B/I -
164 YJS Su 17.2.2019 --:-- A/I B/I -
165 YJS Su 17.2.2019 --:-- Voittaja 158 Voittaja 159 -
169 AJS Su 17.2.2019 --:-- Häviäjä 159 B/IV -
170 AJS Su 17.2.2019 --:-- A/IV B/IV -
171 AJS Su 17.2.2019 --:-- Häviäjä 158 Häviäjä 159 -
173 1-4 La 16.3.2019 --:-- YJS/I YJS/IV -
174 1-4 La 16.3.2019 --:-- YJS/II YJS/III -
178 5-8 La 16.3.2019 --:-- AJS/I AJS/IV -
179 5-8 La 16.3.2019 --:-- AJS/II AJS/III -
175 1/2 Su 17.3.2019 --:-- Voittaja 173 Voittaja 174 -
176 3/4 Su 17.3.2019 --:-- Häviäjä 173 Häviäjä 174 -
180 5/6 Su 17.3.2019 --:-- Voittaja 178 Voittaja 179 -
181 7/8 Su 17.3.2019 --:-- Häviäjä 178 Häviäjä 179 -