Miesten SMNäytä tuomarit

Nro Lohko Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
103 Runkosarja La 9.1.2016 19:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari JySa HSS 18-10
105 Runkosarja Su 10.1.2016 18:15 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari JySa Cetus 18-8
106 Runkosarja Ke 13.1.2016 20:50 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat HSS 13-14
108 Runkosarja La 16.1.2016 19:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari JySa TU 10-14
109 Runkosarja To 21.1.2016 20:50 Pirkkolan urheilupuisto HSS Cetus 19-9
111 Runkosarja La 23.1.2016 17:00 Impivaaran uimahalli TU JySa 17-11
110 Runkosarja La 23.1.2016 18:50 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat Cetus 25-12
115 Runkosarja Pe 5.2.2016 21:00 Espoonlahden uimahalli Cetus JySa 6-6
114 Runkosarja La 6.2.2016 17:20 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat TU 8-9
117 Runkosarja La 6.2.2016 20:20 Pirkkolan urheilupuisto HSS JySa 5-10
119 Runkosarja Su 7.2.2016 19:30 Espoonlahden uimahalli Cetus Kuhat 5-16
102 Runkosarja Su 14.2.2016 19:15 Impivaaran uimahalli TU Kuhat 6-11
120 Runkosarja To 25.2.2016 20:50 Pirkkolan urheilupuisto HSS Kuhat 9-9
122 Runkosarja La 27.2.2016 17:20 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat JySa 11-10
121 Runkosarja La 27.2.2016 20:20 Pirkkolan urheilupuisto HSS TU 11-13
116 Runkosarja To 3.3.2016 21:00 Espoonlahden uimahalli Cetus HSS 2-12
118 Runkosarja Su 13.3.2016 18:00 Impivaaran uimahalli Cetus TU 8-28
127 Runkosarja La 19.3.2016 19:00 Impivaaran uimahalli TU HSS 25-7
126 Runkosarja La 19.3.2016 19:30 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari JySa Kuhat 9-12
129 Runkosarja Su 20.3.2016 18:00 Impivaaran uimahalli TU Cetus 19-10
937 Semifinaali Pe 8.4.2016 19:00 Impivaaran uimahalli TU HSS 13-12
943 Semifinaali Pe 8.4.2016 21:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat JySa 16-6
944 Semifinaali La 9.4.2016 17:30 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat JySa 10-6
938 Semifinaali La 9.4.2016 18:00 Impivaaran uimahalli TU HSS 10-7
945 Semifinaali Su 10.4.2016 18:15 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari JySa Kuhat -
939 Semifinaali Su 10.4.2016 20:00 Pirkkolan urheilupuisto HSS TU -
954 3/4 La 16.4.2016 18:15 Vesiliikuntakeskus AaltoAlvari JySa HSS 12-13
950 Finaali La 16.4.2016 20:00 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat TU 10-13
949 Finaali Su 17.4.2016 18:00 Impivaaran uimahalli TU Kuhat 10-5
951 Finaali Pe 22.4.2016 20:30 Impivaaran uimahalli TU Kuhat 9-5
952 Finaali La 23.4.2016 17:30 Pirkkolan urheilupuisto Kuhat TU -
953 Finaali Su 24.4.2016 18:00 Impivaaran uimahalli TU Kuhat -