686   Kuhat - OuLo



Kuhat
 30-5 
(9-3, 7-0, 7-2, 7-0)

Pöytäkirja



OuLo
Kuhat
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Tihtonen Eero
2 Kekkonen Julia
3 Nousia Oskari 43,3
4 Laakso Sofi
5 Jernmark Nico 5
6 Juutilainen Roope 2
7 Ivanov Daniil 3
8 Jernmark Dan 8
9 Villa Waltteri 3,3
10 Nousiainen Kalle 3
11 Laasonen Aatu 1
12 Sutinen Markus 2
13 Ivanov Ilya 2
OuLo
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Ahonen Eetu
2 Alitalo Joonas
3 Tervo Juuso
4 Lankinen Ari 2
5 Ervasti Atte
6 Karjalainen Kasper 13,3,3,4
7 Brännlund Luka 3
8 Kaikkonen Juho
9 Lantto Kasper
10 Kallinen Konsta (C) 13,3,3
13 Svanberg Markus 12


Peliaika4 x 7
Pvm 19.4.2015
Klo 20:00 ( - 20:00)
Pelipaikka Google MapsPirkkolan urheilupuisto
Pirkkolan liikuntapuisto, Helsinki
Tuomari Blomfelt Kaj
Tuomari 2 Lanaeus Rainer
Lohko CSM/Pudotuspelit / Final Four
Ottelutapahtumat
1. erä
06:36 Pahavirhe
(3)
6Karjalainen Kasper
06:033Nousia Oskari1-0
05:47 Pahavirhe
(3)
10Kallinen Konsta
05:408Jernmark Dan2-0
05:0813Ivanov Ilya3-0
04:3510Nousiainen Kalle4-0
04:23 4-16Karjalainen Kasper
04:133Nousia OskariPahavirhe
(3)
03:58 4-213Svanberg Markus
03:45 AikalisäOuLo
03:185Jernmark Nico5-2
02:507Ivanov Daniil6-2
02:065Jernmark Nico7-2
01:323Nousia Oskari8-2
01:22KuhatAikalisä
01:04 8-310Kallinen Konsta
00:5312Sutinen Markus9-3
2. erä
05:52 Pahavirhe
(3)
6Karjalainen Kasper
04:533Nousia Oskari10-3
03:36 Pahavirhe
(3)
10Kallinen Konsta
03:257Ivanov Daniil11-3
03:163Nousia OskariPahavirhe
(3)
02:53 Pahavirhe
(3)
6Karjalainen Kasper
02:53 Poistettu
(4)
6Karjalainen Kasper
02:38 Pahavirhe
(3)
10Kallinen Konsta
02:358Jernmark Dan12-3
01:486Juutilainen Roope13-3
01:198Jernmark Dan14-3
00:527Ivanov Daniil15-3
00:148Jernmark Dan16-3
3. erä
05:566Juutilainen Roope17-3
05:13 17-44Lankinen Ari
04:5612Sutinen Markus18-4
03:33 AikalisäOuLo
03:19 18-54Lankinen Ari
02:265Jernmark Nico19-5
01:5610Nousiainen Kalle20-5
01:56 Rangheitto
(2)
13Svanberg Markus
01:128Jernmark Dan21-5
00:338Jernmark Dan22-5
00:128Jernmark Dan23-5
4. erä
06:0910Nousiainen Kalle24-5
05:569Villa WaltteriPahavirhe
(3)
04:4611Laasonen Aatu25-5
03:575Jernmark Nico26-5
03:325Jernmark Nico27-5
02:44 AikalisäOuLo
02:449Villa WaltteriPahavirhe
(3)
02:0513Ivanov Ilya28-5
01:373Nousia Oskari29-5
00:318Jernmark Dan30-5
00:08 Pahavirhe
(3)
7Brännlund Luka