320   UiTa - Cetus



UiTa
 12 - 13 
(1-4, 5-2, 4-3, 2-4)

Katso pöytäkirja

Pöytäkirja



Cetus
Kuuluu ottelusarjaan 319
UiTa
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Kupari Tiina 3
2 Laukkanen Suvi 3
3 Yrjänäinen Heli 1
4 Nääjärvi Anitra
5 Kulman Iida 13,3
6 Järvinen Jutta
7 Rissanen Marika 1
8 Koskinen Vilma 23,3,3
9 Kaipainen Jenni 3,3
10 Kuosmanen Nea 13
11 Lahtinen Petra (C) 63,3,3
12 Mäkinen Juulia 3
13 Koskelainen Riia
Cetus
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Kozár Eszter
2 Tanke Mikaela (C) 13,3
3 Widell Anni
4 Aikala Anni (A) 23,3
5 Nuoramo Pinja
6 Oliva Eskola Julia
7 Mähönen Julia 4
8 Virkkala Maija 23,3,3
9 Niemenmaa Saana 33
10 Ikola Mandi 13,3
11 Anttonen Katarina
12 Tomperi Sanna
13 Putikka Elli-Noora


Peliaika4 x 8
Pvm 29.3.2019
Klo 20:20 ( - 21:20)
Pelipaikka Google MapsTampereen uintikeskus
Joukahaisenkatu 7, Tampere
Tuomari Virtanen Jarkko
Tuomari 2 Natunen Pekka
Lohko Naisten SM/1-4
Ottelutapahtumat
1. erä
07:012Laukkanen SuviPahavirhe
(3)
06:16 Pahavirhe
(3)
10Ikola Mandi
05:35 0-17Mähönen Julia
05:23UiTaAikalisä
05:23 Pahavirhe
(3)
8Virkkala Maija
04:55 0-27Mähönen Julia
04:1111Lahtinen PetraPahavirhe
(3)
03:48 0-38Virkkala Maija
03:129Kaipainen JenniPahavirhe
(3)
02:52 0-47Mähönen Julia
00:37 Pahavirhe
(3)
4Aikala Anni
00:278Koskinen Vilma1-4
2. erä
07:1011Lahtinen Petra2-4
06:281Kupari TiinaPahavirhe
(3)
06:08 2-59Niemenmaa Saana
05:335Kulman IidaPahavirhe
(3)
04:57 Pahavirhe
(3)
9Niemenmaa Saana
04:47 Pahavirhe
(3)
8Virkkala Maija
04:448Koskinen Vilma3-5
04:083Yrjänäinen Heli4-5
03:04 AikalisäCetus
03:045Kulman IidaPahavirhe
(3)
03:00 4-610Ikola Mandi
01:51UiTaAikalisä
01:29 Pahavirhe
(3)
4Aikala Anni
01:1511Lahtinen Petra5-6
00:277Rissanen Marika6-6
3. erä
05:56 ValmkeltaCetus
05:5611Lahtinen Petra7-6
05:548Koskinen VilmaPahavirhe
(3)
04:4810Kuosmanen Nea8-6
04:06 Pahavirhe
(3)
2Tanke Mikaela
03:44 8-79Niemenmaa Saana
03:099Kaipainen JenniPahavirhe
(3)
02:58 8-84Aikala Anni
02:4811Lahtinen Petra9-8
02:3011Lahtinen PetraPahavirhe
(3)
02:12 9-94Aikala Anni
01:26UiTaAikalisä
01:1911Lahtinen Petra10-9
4. erä
07:39 10-107Mähönen Julia
07:14 Pahavirhe
(3)
2Tanke Mikaela
06:5010Kuosmanen NeaPahavirhe
(3)
06:22 10-118Virkkala Maija
05:2611Lahtinen Petra11-11
05:1112Mäkinen JuuliaPahavirhe
(3)
04:59 11-122Tanke Mikaela
04:08 Pahavirhe
(3)
8Virkkala Maija
03:11 AikalisäCetus
03:1111Lahtinen PetraPahavirhe
(3)
03:01 11-139Niemenmaa Saana
02:238Koskinen VilmaPahavirhe
(3)
01:11UiTaAikalisä
01:11 Pahavirhe
(3)
10Ikola Mandi
00:575Kulman Iida12-13
00:078Koskinen VilmaPahavirhe
(3)