1013   Cetus - TU



Cetus
 29 - 7 
(11-0, 5-3, 7-2, 6-2)

Katso pöytäkirja

Pöytäkirja



TU
Cetus
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Koskela Niklas
2 Pentikäinen Amos 43,2,3
3 Widell Anni
4 Laamanen Jero
5 Niittymaa Julius
6 Alamäki Peik 23
7 Ikola Mandi 2
8 Ryhänen Juho 4
9 Niemenmaa Saana 1
10 Garanin Egor 52
11 Johansson Kevin (C) 4
12 Suominen Sami 3
13 Suoanttila Aaron 4
TU
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Haapanen Antti
2 Niemi Arttu 33
4 Kaukinen Aku 2
5 Jokila Alisa 3,3
6 Eertamo Heidi 3
7 Sigfridsson Silja 3
8 Virtanen Juho
9 Alajoki Arttu (C) 4
10 Pajunen Matilda 3
13 Leino Aura


Peliaika4 x 8
Pvm 15.11.2017
Klo 21:15 ( - 22:15)
Pelipaikka Google MapsEspoonlahden uimahalli
Espoonlahdenkuja 4, Espoo
Tuomari Lind Sakari
Tuomari 2 Nousiainen Kalle
Lohko BSM/Runkosarja
Joukkue O V T H M P KP
Cetus 12 1200 173-66 24
Kuhat 12 804 155-124 16
Sentterit 12 408 93-133 8
TU 12 0012 82-180 0
Ottelutapahtumat
1. erä
06:45 Pahavirhe
(3)
2Niemi Arttu
06:438Ryhänen Juho1-0
06:098Ryhänen Juho2-0
05:2911Johansson Kevin3-0
05:29 Pahavirhe
(3)
5Jokila Alisa
05:0612Suominen Sami4-0
04:2811Johansson Kevin5-0
04:1013Suoanttila Aaron6-0
03:5210Garanin Egor7-0
03:19 AikalisäTU
02:492Pentikäinen Amos8-0
02:049Niemenmaa Saana9-0
02:04 Rangheitto
(2)
4Kaukinen Aku
01:407Ikola Mandi10-0
00:018Ryhänen Juho11-0
2. erä
07:372Pentikäinen Amos12-0
07:01 12-19Alajoki Arttu
06:426Alamäki PeikPahavirhe
(3)
06:16 12-22Niemi Arttu
05:21 Pahavirhe
(3)
7Sigfridsson Silja
05:0110Garanin Egor13-2
04:38 Pahavirhe
(3)
6Eertamo Heidi
04:082Pentikäinen Amos14-2
03:3112Suominen Sami15-2
02:30 AikalisäTU
02:06 15-39Alajoki Arttu
01:1010Garanin Egor16-3
3. erä
07:00 Muu
(1 ja 4 vaihtavat)
JA
05:252Pentikäinen Amos17-3
05:252Pentikäinen AmosPahavirhe
(3)
05:01 Ohi
(rl)
9Alajoki Arttu
05:012Pentikäinen AmosRangheitto
(2)
04:56 17-49Alajoki Arttu
04:4211Johansson Kevin18-4
03:32 AikalisäTU
03:0612Suominen Sami19-4
01:598Ryhänen Juho20-4
01:3013Suoanttila Aaron21-4
01:1510Garanin EgorRangheitto
(2)
01:15 21-59Alajoki Arttu
00:5311Johansson Kevin22-5
00:2713Suoanttila Aaron23-5
00:132Pentikäinen AmosPahavirhe
(3)
4. erä
07:206Alamäki Peik24-5
06:58 24-62Niemi Arttu
06:23 Pahavirhe
(3)
10Pajunen Matilda
06:1110Garanin Egor25-6
05:247Ikola Mandi26-6
04:4710Garanin Egor27-6
04:2913Suoanttila Aaron28-6
02:03 AikalisäTU
01:38 28-72Niemi Arttu
01:20 Pahavirhe
(3)
5Jokila Alisa
01:046Alamäki Peik29-7