219   Kuhat - Cetus



Kuhat
 11-8 
(3-2, 2-2, 3-4, 3-0)
Alkoi: 17:30
Loppui: 18:40
Pöytäkirja



Cetus
Kuhat
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Hujanen Hanna
2 Wasama Saara 3,3
3 Koivisto Rosa-Veera 23
4 Sipiläinen Maiju
5 Juhola Hanna
6 Marttila Anu 1
7 Schalin Anni
8 Jukko Liina 1
9 Hulkkola Matilda 3
10 Paunio Ellimari 33
11 Nummi Anna 13,3,3
12 Korhonen Inka 2
13 Koskelainen Riia 13,3
Cetus
Nro PelaajaMaalitPahat virheet
1 Seppänen Vilma
2 Aouni Jasmina 3,3
3 Pentikäinen Sara 1
4 Rimpiläinen Nelly 3
5 Avanidis Sabrina 13,3,3
6 Jemina Salo
7 Mähönen Julia
8 Virkkala Maija 13,3
9 Anttonen Katarina 13,2
10 Riilas Tua
11 Hellas Leena 23
12 Kaisa Kuusisto
13 Berestova Alexandra 23


Peliaika4 x 8
Pvm 3.5.2014
Klo 17:30 ( - 17:30)
Pelipaikka Google MapsPirkkolan urheilupuisto
Pirkkolan liikuntapuisto, Helsinki
Tuomari Lapinlampi Petteri
Tuomari 2 Sutinen Eero
Lohko NSM/Sijoitusottelut
Ottelutapahtumat
1. erä
07:46 20 sek
(3)
13Berestova Alexandra
07:03 0-113Berestova Alexandra
06:3912Korhonen Inka1-1
06:00 20 sek
(3)
5Avanidis Sabrina
04:35 20 sek
(3)
2Aouni Jasmina
04:2913Koskelainen Riia2-1
04:0710Paunio Ellimari3-1
03:399Hulkkola Matilda20 sek
(3)
03:27 3-213Berestova Alexandra
2. erä
07:2410Paunio Ellimari20 sek
(3)
06:1611Nummi Anna20 sek
(3)
05:39 20 sek
(3)
4Rimpiläinen Nelly
05:14 3-311Hellas Leena
05:05 20 sek
(3)
2Aouni Jasmina
03:586Marttila Anu4-3
02:44 20 sek
(3)
11Hellas Leena
02:44KuhatAikalisä
01:20 20 sek
(3)
9Anttonen Katarina
01:08 AikalisäCetus
00:243Koivisto Rosa-Veera5-3
00:05 5-411Hellas Leena
3. erä
07:42 20 sek
(3)
8Virkkala Maija
05:548Jukko Liina6-4
05:29 6-53Pentikäinen Sara
04:35 20 sek
(3)
8Virkkala Maija
04:263Koivisto Rosa-Veera7-5
04:102Wasama Saara20 sek
(3)
03:51 7-68Virkkala Maija
02:4910Paunio Ellimari8-6
02:3813Koskelainen Riia20 sek
(3)
02:36 AikalisäCetus
02:21 8-75Avanidis Sabrina
01:00 8-89Anttonen Katarina
00:1911Nummi Anna20 sek
(3)
4. erä
06:45 20 sek
(3)
5Avanidis Sabrina
05:5813Koskelainen Riia20 sek
(3)
05:2612Korhonen Inka9-8
05:162Wasama Saara20 sek
(3)
04:49 20 sek
(3)
5Avanidis Sabrina
03:45 aih. rh.
(2)
9Anttonen Katarina
03:4511Nummi Anna10-8
02:4511Nummi Anna20 sek
(3)
01:4510Paunio Ellimari11-8
01:273Koivisto Rosa-Veera20 sek
(3)